Élö eredmények

Élö eredmények: Foci

  1. Foci
  2. Tenisz
  3. Kosárlabda
  4. Jégkorong
  5. Baseball
  6. Röplabda
  1. Minden mérkőzés
  2. Live (12)
  3. A kiválasztott

Hirdetés

LiveScore.sx az aktuális eredményei a futball él, több mint 500 a világ futball liga, tenisz, kosárlabda, jégkorong, baseball, röplabda, Amerikai futball, kézilabda. Van napi frissített eredmények, statisztika, rangsorok és rendelt egy adott ország levéltári ülések eredményei. Az eredményeket a honlapon jóváírása, pa kell a honlapot kézi frissítéséhez. Bemutatjuk az ilyen adatok: perc, ahol ő szerezte csapata, gólszerzők, segíti, és a sárga és piros lapok.

Élö eredmények bemutat a leg--bb népszerű labdarúgó-bajnokságok élő eredmények-Anglia, Spanyolország, Olaszország, Németország, Franciaország, Dánia, Törökország és a nemzetközi labdarúgó versenyek, mint például a világbajnokság, az Európa-bajnokságon és a konföderációs kupa.

Köszönjük, hogy meglátogatta honlapunkat, Nézd jelenlegi eredmények élő események a LiveScore.sx

Premier Liga
LaLiga
Bundesliga
Serie A
National A
Allsvenskan
Kategoria e Pare, Group A
Kategoria Superiore
Primera Divisio
Segona Divisio
Primera B
Primera B Nacional
Primera C
Szuperliga
1. Liga
A-Liga
2. Liga
Bundesliga Women
Regionalliga Kelet
Vysshaya Liga
First Division A
First Division B, First stage
Liga Profesional Boliviano, Clausura
Premijer Liga
Prva Liga, Bosznia-Hercegovina
Brasileiro Serie A
Brasileiro Serie B
U20 Paulista 1st Division, Playoffs
First Professional League
Second Professional League
Primera Divízió
China League 1
Kínai Szuperliga
Primera A, Clausura
Primera B, Promotion, Group A
Primera B, Promotion, Group B
Liga de Ascenso, Group 1
Liga de Ascenso, Group 2
Torneo Clausura
1. HNL
2. HNL
1. Divízió
2. osztály
CFL
FNL
MSFL
U21, Bohemia Group
U21, Moravia Group
2nd Division, Pulje 1
2nd Division, Pulje 2
Superligaen
Serie A, Segunda Etapa
Serie B, Segunda Etapa
Premier League 2, Division 1
The FA Women's Super League
Esiliiga
Premium Liiga
Veikkausliiga
Championnat National U19, Group B
Championnat National U19, Group C
Championnat National U19, Group D
Division 1, Women
1. MFL
2. MFL
Erovnuli Liga
2. Bundesliga
3. Liga
2. Bundesliga, Women
A-Junioren-Bundesliga Észak/Észak-kelet
A-Junioren-Bundesliga Dél/Dél-nyugat
A-Junioren-Bundesliga Nyugat
Bayernliga Észak
Bayernliga Dél
Bremen-Liga
Bundesliga, Women
Hessenliga
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Észak
Oberliga NOFV Dél
Oberliga Westfalen
Regionalliga, Észak
Regionalliga Észak-kelet
Regionalliga Dél/délnyugat
Regionalliga, Nyugat
Schleswig-Holstein Liga
Premier Divízió
3rd League, Group 1
3rd League, Group 2
3rd League, Group 3
3rd League, Group 4
3rd League, Group 6
3rd League, Group 7
3rd League, Group 8
Super League, Women
U19 Super League
Liga Nacional, Apertura
Division 1
NB II
Indian Super League
U17 European Women's Championship Qualif. - Gr. 1
U19 AFC Championship, Group A
Azadegan League
Serie A, Women
Serie B
Serie C, Girone A
Serie C, Girone B
Serie C, Girone C
Serie D, Girone A
Serie D, Girone C
Serie D, Girone D
Serie D, Girone E
Serie D, Girone F
Serie D, Girone G
Serie D, Girone H
Serie D, Girone I
Elefántcsontpart, 1.Liga
J-Liga
J-Liga 2
J-League 3
Nadeshiko League, Div. 1, Women
Jordán Bajnokság
A Lyga
Nemzeti Divízió
Promotion d’Honneur
1.Divízió
Premier League, Main round
Liga de Ascenso, Apertura
Liga MX, Women, Apertura, Group 1
U20 League, Apertura
A Divízió
Divizia Nationala
Montenegrói Másodosztály
Botola
Botola 2
Eredivisie
Eliteserien
Toppserien, Women
Gaza Strip Premier League
Liga Panamena de Futbol, Apertura
Primera Division, Clausura
2. Divízió
Ekstraklasa
III Liga, Group 1
III Liga, Group 2
I Liga
U18 CLJ
Campeonato de Portugal, Group C
Campeonato Nacional, Women
Másodosztály
Portugál Kupa
Stars Liga
K-League 2
Liga 1
Liga 2
PFL, Center
PFL, South
PFL, Ural-Povolzhye
PFL, West
National Football League
Premier League 1, Women
U19 1. Liga
Ligakupa
National First Division
LaLiga 2
Superliga Feminina
Segunda B, 1. csoport
Segunda B, 2. csoport
Segunda B, 3. csoport
Segunda B 4. csoport
Tercera Division, Group 1
Tercera Division, Group 10
Tercera Division, Group 11
Tercera Division, Group 12
Tercera Division, Group 13
Tercera Division, Group 14
Tercera Division, Group 15
Tercera Division, Group 16
Tercera Division, Group 17
Tercera Division, Group 18
Tercera Division, Group 2
Tercera Division, Group 3
Tercera Division, Group 4
Tercera Division, Group 5
Tercera Division, Group 6
Tercera Division, Group 7
Tercera Division, Group 8
Tercera Division, Group 9
Damallsvenskan, Women
Division 1, Norra
Division 2, Ostra Gotaland
Division 2, Sodra Svealand
Division 2, Vastra Gotaland
Superettan
U19 Allsvenskan, Championship Round
U19 Allsvenskan, Norra Relegation
Challenge Liga
Promotion League
Pro Liga
1. Lig
TFF 2. Liga, 1. Csoport
TFF 2. Liga, 2. Csoport
3. Liga, 1. csoport
3. Liga, 2. csoport
3. Liga, 3. csoport
U21 1. Lig
U21 Super Lig
Persha Liga
Major League Soccer
United Soccer League, Playoffs
Premier Soccer League