Rezultatai

Rezultatai: Futbolas

  1. Futbolas
  2. Tenisas
  3. Krepšinio
  4. Ledo ritulys
  5. Beisbolas
  6. Tinklinis
  1. Visas rungtynes
  2. Gyventi (12)
  3. Pasirinktas

Reklama

LiveScore.sx yra dabartinis rezultatai futbolo gyvų iš daugiau nei 500 pasaulio futbolo lygų, teniso, krepšinio, ledo ritulio, beisbolo, tinklinis, amerikietiško futbolo ir rankinio. Mes kasdien atnaujino rezultatai, statistika, lygos lenteles ir rezultatų archyvinių susitikimų priskirtas tam tikroje šalyje. Rezultatus mūsų svetainėje yra atnaujinami live, pa reikia į mūsų svetainę rankiniu būdu atnaujinti. Mes pateikti tokius duomenis pateikti kaip: kelio, kurioje jis balais, goalscorers, padeda ir geltonos ir raudonos spalvos kortas.

Rezultatus pristato gyvų rezultatų populiariausių futbolo pirmenybių-Anglija, Ispanija, Italija, Vokietija, Prancūzija, Danija, Turkija ir tarptautinius futbolo turnyrus pvz., dėl pasaulio, Europos varžybose ir FIFA Konfederacijų taurė.

Dėkojame, kad lankotės mūsų svetainėje ir peržiūrėti esamus rezultatus gyventi renginių LiveScore.sx

Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Allsvenskan
Kategoria e Pare, Group A
Kategoria Superiore
Primera Divisio
Segona Divisio
Primera B
Primera B Nacional
Primera C
Superliga
Pirmoji lyga
A-lyga
2. Liga
Bundesliga Women
Regionalliga East
Vysshaja lyga
First Division A
First Division B, First stage
Liga Profesional Boliviano, Clausura
Premijer Liga
Prva Liga, Federacije BiH
Brasileiro Serie A
Brasileiro Serie B
U20 Paulista 1st Division, Playoffs
First Professional League
Second Professional League
Primera Division
China League 1
Kinijos superlyga
Primera A, Clausura
Primera B, Promotion, Group A
Primera B, Promotion, Group B
Liga de Ascenso, Group 1
Liga de Ascenso, Group 2
Primera Division, Apertura
1. HNL
2. HNL
1-asis divizionas
2-asis divizionas
1. Liga
CFL
FNL
MSFL
U21, Bohemia Group
U21, Moravia Group
2nd Division, Pulje 1
2nd Division, Pulje 2
Superligaen
Serie A, Segunda Etapa
Serie B, Segunda Etapa
Premier League 2, Division 1
The FA Women's Super League
Esiliiga
Premium Liiga
Veikkausliiga
Championnat National U19, Group B
Championnat National U19, Group C
Championnat National U19, Group D
Division 1, Women
1. MFL
2. MFL
Erovnuli Liga
2. Bundesliga
3. Liga
2. Bundesliga, Women
A-Jun-BL N/N-E
A-Jun-BL S/S-W
A-Junioren-Bundesliga vakarai
Bayernliga North
Bayernliga South
Bremen-Liga
Bundesliga, moterys
Hessenliga
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV North
Oberliga NOFV South
Oberliga Westfalen
Regionalliga North
Regionalliga Northeast
Regionalliga pietvakariai
Regionalliga vakarai
Schleswig-Holstein-Liga
Premier Division
3rd League, Group 1
3rd League, Group 2
3rd League, Group 3
3rd League, Group 4
3rd League, Group 6
3rd League, Group 7
3rd League, Group 8
Super lyga
Super League, Women
U19 Super League
Liga Nacional, Apertura
Division 1
NB II
Indian Super League
U17 European Women's Championship Qualif. - Gr. 1
U19 AFC Championship, Group A
Azadegan League
Serie A, Women
Serie B
Serie C, Girone A
Serie C, Girone B
Serie C, Girone C
Serie D, Girone A
Serie D, Girone C
Serie D, Girone D
Serie D, Girone E
Serie D, Girone F
Serie D, Girone G
Serie D, Girone H
Serie D, Girone I
Dramblio kaulo kranto Ligue 1
J. lyga
J. lyga 2
J-League 3
Nadeshiko League, Div. 1, Women
Jordanijos lyga
1.Division
A Lyga
Division Nationale
Promotion d’Honneur
Pirmasis divizionas
Premier League, Main round
Liga de Ascenso, Apertura
Liga MX, Women, Apertura, Group 1
U20 League, Apertura
Divizia A
Divizia Nationala
Druga liga Crne Gore
Botola
Botola 2
Eredivisie
Premiership
Eliteserien
Toppserien, Moterys
Gaza Strip Premier League
Liga Panamena de Futbol, Apertura
Primera Division, Clausura
Segunda Division
Ekstraklasa
III Liga, Group 1
III Liga, Group 2
I Liga
U18 CLJ
Campeonato de Portugal, Group C
Campeonato Nacional, Women
Segunda Liga
Taca de Portugal
Stars League
K-League 2
Liga 1
Liga 2
PFL, Center
PFL, South
PFL, Ural-Povolzhye
PFL, West
National Football League
Campionato Sammarinese
Premier League 1, Women
Prva Liga
U19 1. Liga
2nd SNL
PrvaLiga
League Cup
National First Division
LaLiga 2
Primera Division Femenina
Segunda B Group I
Segunda B Group II
Segunda B Group III
Segunda B Group IV
Tercera Division, Group 1
Tercera Division, Group 10
Tercera Division, Group 11
Tercera Division, Group 12
Tercera Division, Group 13
Tercera Division, Group 14
Tercera Division, Group 15
Tercera Division, Group 16
Tercera Division, Group 17
Tercera Division, Group 18
Tercera Division, Group 2
Tercera Division, Group 3
Tercera Division, Group 4
Tercera Division, Group 5
Tercera Division, Group 6
Tercera Division, Group 7
Tercera Division, Group 8
Tercera Division, Group 9
Damallsvenskan, Women
Division 1, Norra
Division 2, Ostra Gotaland
Division 2, Sodra Svealand
Division 2, Vastra Gotaland
Superettan
U19 Allsvenskan, Championship Round
U19 Allsvenskan, Norra Relegation
Challenge League
Promotion League
Pro lyga
1. Lig
Super Lig
2. Lig, Beyaz Grup
2. Lig, Kirmizi Grup
3. Lig, Group 1
3. Lig, Group 2
3. Lig, Group 3
U21 1. Lig
U21 Super Lig
Persha Liga
Major League Soccer
United Soccer League, Playoffs
Premier Soccer League